Drzwi wewnętrzne Mińsk Mazowiecki

Drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe POLSKONE

Jesteś z Tłuszcza, powiatu wołomińskiego bądź  okolic? A może jesteś z Mińska Mazowieckiego, powiatu mińskiego lub okolic? Szukasz ekipy, która zdemontuje drzwi i zamontuje nowe?

Zapraszamy Okna Ola Tłuszcz, dojedziemy do Ciebie bez względu gdzie mieszkasz, czy to jest Tłuszcz czy Mińsk Mazowiecki. Jesteśmy w stanie na miejscu u Ciebie przedstawić naszą ofertę drzwi wewnętrznych oraz przyjąć od ciebie zamówienie. Oferujemy Ci produkty Pol-Skone, Intenso, DRE, Porta i Barański. Masz do wyboru drzwi przylgowe lub drzwi bezprzylgowe ramiakowo – płycinowe bądź drzwi płytowe z wypełnieniem plaster miodu, płyta wiórowa otworowa lub pełna. W pomieszczeniach, w których każdy centymetr jest na wagę złota proponujemy Ci drzwi przesuwne. W przypadku przestrzeni wręcz klaustrofobicznych oferujemy Ci drzwi szklane, które na pewno powiększą chociażby optycznie Twoją przestrzeń życiową. Dzięki bogatej i zróżnicowanej kolorystyce jesteśmy w stanie dobrać Ci kolor, który będzie przysłowiową kropką nad “i” w Twojej aranżacji wnętrzarskiej.  Dopełnieniem naszej współpracy z Tobą jest usługa profesjonalnego demontażu jak i  montażu, przy zastosowaniu chemii budowlanej najwyższej jakości.

Dzięki naszym sprawdzonym produktom i zaangażowaniu w każde zlecenie możemy cieszyć się zacnym gronem zadowolonych Klientów, zostań nim również Ty, czekamy właśnie na Ciebie…

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!